GROUP COMPANY


 • PAZARLAMA
  ''HAKAN GIDA TARIM'' semt pazarında pazar yerleri açarak hizmeti insanların ayağına getirmiştir. Bugün pazarlarda gururla ve güvenle tüketicileri ile buluşmaktadır. Her zaman temiz giyimli, müşteriye saygılı elemanları ile hizmet vermektedir. İlk servis ağını yine şirketimiz başlatmıştır. Market, yemek sitesi, manav ve semt pazarlarındaki müşterilerine servis yaparak hizmet vermektedir. Halen müşteri listesinde İstanbul Anadolu yakasının en seçkin yemek siteleri ve süpermarketleri bulunmaktadır. İddiamız; hizmet, sürat ve kalitedir. Daima güler yüzlü ve konusunda deneyimli personelimizle hizmet vermenin ve doğru tartının, dürüst ve ilkeli satışın gururunu yaşamaktayız.

   

   

   

   

                                      İST. ANADOLU YAKASI SEMT (MAH.) PAZAR YERLERIMIZ

  PAZARTESİ · Bağlarbaşı · Esentepe · Esenyalı (2tane)
  SALI

  · Cevizli

  · Ferah · Aydınlı
  ÇARŞAMBA · İçmeler · Yani sahra  
  PERŞEMBE · Zümrüt evler (3tane ) · Acıbadem · Çakal dere
  CUMA · Yavuz  Türk (2tane ) · Kurtköy  
  CUMARTESİ · Pendik · Aydınevler · Türk iş blokları
  PAZAR · Başıbüyük · Dudulu · Topselvi · Örnek Mahellesi

    • NEVPAT

    Nevpat Kumpir Product'si konserveler, süt Product'si, konserveler, bakliyat, dondurulmuş gıda, başta olmak üzere A'dan Z'ye ev dışı tüketime yönelik tedarik ve lojistik hizmeti veren Nevpat Kumpir Product'si, sektörünün öncü ve güvenilir markası olma yolundadır. 
  2007 yılında kurulmuş olan Nevpat Kumpir Product'si ağırlıklı olarak gıda sektörün de hizmet vermektedir. Dinamik alt yapısı ve önemli yatırımları ile ürünün nihai tüketiciye ulaştırılmasında ki süreçlerde aktif rol oynamaktadır.

   

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Address : Orta Mah. Yalnız Selvi Cad. Beyaz Köşk Sok. No:18 SOĞANLIK/KARTAL
  TEL       : 0216 309 33 34
  FAX      : 0216 309 81 00

                      • SİGORTA

  Hakan Gıda , Yiğit Sigorta aracılık hizmetleri ile 2002 yılından itibaren bünyesinde bulunan tüm araçlarını sigorta işlemlerini yapmaktadır.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Address : Bostancı Sanayi Sitesi Doğan Bey Cad. Töre Sok. No:9 İÇERENKÖY/ATAŞEHİR
  Tel         : 0216 572 72  22
  Fax        : 0216 575 29  61

   

  Başak Sigorta A Sınıfı Acenteliği
  Demir Sigorta Acenteliği
  Anadolu Sigorta B Sınıfı Acenteliği


 • NAKLİYE

  Hakan Gıda gerek tarlada ki ürünün tesislerimize getirilmesinde gerekse de işlenmiş Product'sin müşterilere ulaştırılmasında kendi lojistik ağını kullanmaktadır

Address: Anafartalar Cad. No:2/A Cevizli, Kartal/İSTANBUL Tel:(0216) 399 89 80 399 73 08 Fax:(0216) 574 18 47 e-mail: hakangida@hakangida.com